Gökova Körfezi Tekne Turları

Akyaka doğal güzellikleri yanı sıra Gökova körfezinin birbririnden güzel koylarını ziyaret edebilmeniz için liman görevi görmektedir. Gökova körfezini keşfedebilmek renk çümbüşü içinde bir yolculuk yapmak istiyorsanız, Akyaka limanından sabah 9-10 satlerinde kalkan tekne turlarına katılmanızı öneriyoruz.

Gökova körfezi tabiat harikalarından biridir. Akyaka limanından kalkan irili ufaklı tekneler ile İncekum, Cleopatra'nın ünlü plajının bulunduğu Sedir adası'nı ziyaret edebilirsiniz. Hatta karadan ziyaret edebileceğiniz Akbük koyuna tekne turları ile ulaşabilirsiniz. Geniş bir aile veya yakın dostlar ile birlikte iseniz özel olarak tekne kiralayabilir, Gökova körfezinin ılık meltem esintisi altında suyun melodisini eşliğinde körfezin yamaçlarında ki renkler arasın da hayal dünyasına  dalabilirsiniz.

Gezi teknelerinin Lacivert koy, Tavşanlı adası, Su altı mağaraları, Yunus ve Akavaryum koylarında yüzme molaları vermektedirler.  Gökova körfezini mutlaka tekne turları ile keşfedin. İnsan doğal zenginlikler içinde kayboluyor, tekne turunu farklı bir his ile bitirıyorsunuz. “Anlatılmaz, yaşamak lazım” cümlesi Gökova tekne turları için çok uygundur. Evet mutlaka yaşamak lazım.