AKYAKA APART

Eşsiz koyları, görkemli ormanları ve yeşil renklerin deniz'in mavi renkleri ile bütünleştiği Muğla, Gökova Körfezi limanı, Akyaka'dayız.


Dünya turizm sektöründe önemli bir yeri bulunan Gökova Körfezi içinde Akyaka yerleşim birimleri yerli ve yabancı turistler için tercih edilen turistik bir bölgedir.

Akyaka’nın çam ormanları içerisinde yeşillikler ve kuş seslerinin senfoni verdikleri alan içindeyiz.

İki tarafı ormanla çevrili toplam 2500 m² lik bir alan içerisin de bulunan Huzur Apart Otel tesisimiz iki bağımsız A ve B Blok olarak hizmet vermektedir. Yüzme havuzlu Huzur Apart Otel Turizm İşletmesi olarak değerli misafirlerimizi temiz, bakımlı, klimalı ve daimi sicak sulu odalarımızda yaklasık 35 yıldır ağırlamaktan kıvanç duyuyoruz.


Dünya turizm sektörü içerisinde ülkeler ve yöreler itibariyle turistik yerler farklılık göstermekle birlikte, çoğunlukla tatile çıkan insanların ortak düşünceleri, bulundukları iş ortamlarından uzaklaşmak, sakin ve huzurlu bir ortamda dinlenmektir.

Muğla, Ula ilçesinin turizm cenneti olan Akyaka, yerli ve yabancı turistlerin tatil süreçlerinde doğal zenginlikler içinde sakin, huzurlu bir ortamda tatil yaptıkları ender yerlerden biridir.

Akyaka'ya gelen tatilciler, güneşin, denizin ve havuzun keyfini çıkarmak, arzulanan sportif aktiviteleri yapmak, yöresel yemekler tatmak, akşamları tercih ettikleri müzikleri dinleyerek hayale dalmak, Türk müzikleri dinleyerek bulundukları ortamın ambiyansı ile coşmak, aileleri ve yakın dostları ile duygu yüklü günler geçirmeyi amaçlamaktadırlar.

Bütün apart dairelerimiz, klimalı ve tüm yaşam üniteleri ile eksikisz donatılmıştır. Mutfak gereçleri ve kesintisiz sıcak su olanağımız ve 24 saat online wi-fi iletişimi ile evinizdeki mutluluğu ve konforu Huzur Apart Otel Turizm Tesisimiz de bulacaksınız.

Huzur Apart Otel Turizm Tesisi olarak uzun yıllar sürecek dostluklarımızın başlangıcı için siz değerli misafirlerimizi tesisimize bekliyor, Huzur Apart Otel çalışanları olarak size hoşgeldiniz diyor ve Akyaka'da ki tatilinizin en güzel ve unutulmaz anlar ile dolu geçmesini diliyoruz.


BİZE ULAŞIN

TELEFON

+90 252 2435139
+90 252 2435646

E-mail

info@huzurapart.net

Web

http://www.huzurapart.net

Addres

Lütfiye Sakıcı Cad. Muğla / Turkey